2018 Bitcoin Hakkında Kullananların Yorumları

2 Mayıs 2018, 23:31 1.156 görüntülenme

Kripto para belli bir yazılımsal taban üzerinden kullanılma sunulan ve borsa değerleri ile yatırım yapılan saklı para olarak kullanılmaktadır. Güvenlik temelli olarak yazılımları kullanılmakta ve bu sistem içinde eyer alan projelerin kayıp olma riski sıfır olarak bilinmektedir. Her ne kadar G20 zirvesinde veya uzak doğu ülkelerinde yasaklanması gündeme gelse de kripto para madenciliği son hız devam etmektedir. Kripto paraların en fazla kullanılanı olan btc yani bitcoin hakkında yorumlar uzmanlar tarafından yapılmaktadır. Bitcoin hakkında yorumlar 2018 yılının başlarında pekte iştah açıcı olmamıştır. Büyük boğa koşusuna çıkmış olan bitcoin btc fiyatı 16-17 bin dolarlardan yönünü geriye doğru çevirmiş ve birden 10 bin doların altını görmüştür. Bitcoin kullananlar bu çöküş karşısında büyük zararlar ederek tekrar toparlanma eğilimlerini beklemeye başlamıştır. Bitcoin yorum 2018 olarak tekrar toparlanması yönlü eğilimler beklenmektedir.

Bircok kripto para uzmanı tarafından bitcoin btc yorum kısımlarında yapılan analizlerde bitcoin fiyatının 2020 yılına kadar müthiş bir yükselişi trendine girmesini beklemektedirler. Bitcoin hakkında yorumlar bir nebze bitcoin kullanan kişilerin yüreklerini ferahlatsa da kısa zaman da yapılan bitcoin yorum ve analistleri de 250 dolar seviyelerine düşmesinin daha mantıklı olduğu yönündedir. Bitcoin hakkında yorumlar 2018 olarak her şekilde alt coinleri de etkilemektedir. Token coinler kripto para sektörünün balinası olan Bitcoin hareketlerinden kaldıraç etkisine sahip bir şekilde direk etkilenmektedir. Bitcoin btc yüzde 5 yükselse peşinden gelen coinler ise yüzde ye yakın yükseliş elde etmektedir. Bunun tam tersi durumlar ile bitcoin kullananlar olumsuzluk karşısında düşen bitcoinden kayıplarını yüzde tutarken alt coin veya token sahipleri ise direk yüzde zarar olarak beklemeye başlamaktadır. Bitcoin yorum 2018 gene de her ne kadar 8 bin dolar civarında seyir etmeye devam etse de haziran veya temmuz aylarında tekrar toparlanma sinyallerini vermektedir.

Bitcoin Hakkında Yorumlar

Bitcoin btc Haziran 2018 itibari ile toparlanarak tekrar yönünü 16-17 bin seviyelerini test etmek için yukarı eğilimli olarak devam edecektir. Bitcoin kullananlar tarafından bitcoin hakkında yorumlar büyük bir umut ile sektörün balinası olan btc hareketlenmesi ve fiyatının artması gözlenmektedir.

Bitcoin Hakkında Yorumlar 2018

      Bitcoin hakkında yorumlar 2018 başından itibaren olumsuz olarak yapılmaya başlansa da yaz sıcaklarının hissedilmesi ile dünya genelinde bitcoin btc fiyatı eğilimi dirençleri kırarak büyük boğa koşusuna çıkması sinyallerini ve analizlerini ele almaktadırlar. Bunun yanında direk kripto para üzerinde olan baskılarda önünde engel olunmaya çalışılsa da bitcoin yönünün gidişini değiştirmeyecektir.

Bitcoin Yorum 2018

2018 başında gözlenilen düşüşün şok etkileri ilk 6 ayda toparlanma ve dip seviye testleri ile geçerken 2019 tarafına geçildiğinde bitcoin yorum 2018 ikinci çeyrekte net olarak duruşunu sergilemeye başlayacaktır. Bu duruş esnasında şuan önlem alınmaya çalışılan bitcoin btc fiyatı yükselme eğilimine girecektir.

Bitcoin Kullananlar

Yapılmış olan bitcoin hakkında yorumlar her ne kadar ileriye dönük olarak umut vaat etse de gene bir kesim tarafından tabanı ve temeli olmayan dayanaksız para olarak düşünüldüğünden bitcoin kullananlar üzerinde karamsarlık yaratmaktadır. Karamsar bulutların dağılması yönünde sinyaller alınma başlanmıştır.

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.