23 Nisan Dolar Altın Fiyatı

23 Nisan 2018, 18:41 2.797 görüntülenme

 23 Nisan 2018 tarihinde gene siyasi gelişmeler ile borsa İstanbul merak edilen konu olmuştur. Bist100 23 nisan verileri ise resmi tatil olmasından dolayı işlem yapılmamıştır. Resmi tatil günlerinde işlem yapılmayan Borsa İstanbul verilerine gene de göz atmakta fayda vardır. Bist100 hisse önerileri üzerinden işlem yapmak isteyen vatandaşlarımız resmi tatillerde BİST üzerinden işlem yapamamaktadır. Fakat idari tatillerde ise bankaların açık olmasından dolayı BİST işlemlerine devam etmektedir. 23 Nisan resmi tatil olduğundan dolayı bu gün işlem yapılmayan borsamızın son verileri yazımızda yer alacaktır. Borsa yorumları ve 24 Nisan borsa yorumları içinde dolar başta gelmek üzere altın ve diğer yatırım araçlarının durumu nasıl olacak?

Borsa değerlerini genelde siyasi iç gelişmeleri etkin olabilmektedir. Siyasiler tarafından başlayan bir gelişme olumsu ise doların yükselişine olumlu ise tl/dolar kurunda tl değer kazanmasına neden olmaktadır. Siyasi buhranlı dönemlerde de gene BİST değerleri hemen tepki vermektedir. Borsa içinden kazançlı çıkmak isteyen kesimler bu gelişmelerin anlık tepkilerinin verilmesini önceden kestirmektedir. Yapılan açıklama ve gelişmeler direk yansımayabilir. Burada dolar veya döviz yorumcularının kalemleri takip edilmelidir. Hisse önerileri içinde gene aynı bakışlar ele alınmalıdır. Borsa içinde her hangi bir hisse senedi için kıpırtının başlanması ile verilecek olan talimat geç kalınmış bir talimat olmaktadır. Tepki vermeye başlayan hisse senedi için zaten siz işlem yapıncaya kadar büyük oyuncular alma veya satma aralıklarını girmiş bulunmaktadırlar. Her ne kadar geç kalmadım diye düşündüğünüzde verdiğiniz talimat aralığı yakalanamayabilmektedir.

Dolar fiyatı ve altın fiyatı ile borsa yorumu kısmında kendi klasikleriniz için borsanın asıl oyuncuları  23 Nisan verileri yayına alınmıştır. 23 Nisan saat 18:38 verileri ile BIST 110.932, Dolar fiyatı 4.1027 Euro fiyatı 5.0161 Altın fiyatı ise 174,73 tl olmuştur. 24 NİSAN 2018 dolar fiyatı altın fiyatı değerleri şimdiden merak edilmeye başlanmıştır.

 

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.