25-26 Nisan Dolar Altın Borsa Yorumları

25 Nisan 2018, 20:41 1.545 görüntülenme

25 Nisan borsa değerleri izlendiğinde (25-26 Nisan Dolar Altın Borsa Yorumları)  Bist 107.401 puanla günü yüzde 2.41 kayıpla kapatmıştır. Dolar fiyatı ise yüzde 0.3 değer kazanarak 4.09 dan tamamlamıştır. Euro ise düşen döviz yorum kısmında yer alarak yüzde 0.16 düşüşle akşam saatlerine gelmiştir. Gerçekleşen değer eşitliği değerleri ise 1,2175 ile yüzde 0.47 değer kaybını işaret etmektedir. Altın fiyatı gram cinsinden bakıldığında da 174,09 dan dan alıcısını bulurken Bist hisse düşüşüne bağlı olarak 0.42 düşüş eğilimde kırmızı renkli olarak karşılaşılmaktadır. Artan Bist hisse senetleri içinde ise Flap 10.83 değerle yüzde 19.93 değerinde en fazla artış sağlayan hisse senedi olmuştur. Saat bazında 18 de oluşmuş olan değerlerde ikinci olarak ISFIN 4.98 tl satış fiyatına ulaşmak yüzde 19,71 değer kazanmıştır. Azalan hisse senedi değerlerinin başında ise MZHLD NIBAS yer almıştır.

Dolar ve altın sahasında gerçekleşmiş olan fiyat değişkenleri uzman yorumcular tarafından yerel kırılganlıklar olarak göze çarpmaktadır. Burada asıl neden yerel değerlerin nasıl kullanılacak olmasıdır. Hızlı ve ateşli zaman geçiren siyaset dünyasından gelen açıklamalı ışığında dolar kuru dengesi değişmektedir. Dolar fiyatı veya altın fiyatı için merak edilen 26 Nisan 2018 fiyatları şimdiden merak edilmeye başlanmıştır. Bist yani borsa İstanbul senet değerleri de gene yapılan her hangi bir açıklama ile renklerini belli etmektedir. Borsa içine yer alan değişkenlerin yorumlanması sırasında detayları ele alarak artan hisse senedi veya azalan hisse senedi yorumları yanında gene artan altın fiyatı veya azalan altın fiyatları yakından takip edilmektedir.

Altın fiyatları ve dolar fiyatları kadar hisse sened yorumları da gene yazılarımızda ytd olmayacak şekilde yansıtılacaktır. Döviz yorum konusunda gerçekleşen öngörüler ile borsa haberleri farkını yaratmaya devam etmektedir. En karlı hisse senedi önerileri de gene sizlerin öneriler kısmında yer alması gerekmektedir.

 

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.