Bimeks  Hisse Sened Neden Düştü

20 Nisan 2018, 08:56 1.241 görüntülenme

Kap yani kamu aydınlatma platformuna yapılan açıklama ile Bimeks zarar açıklamasında bulunmuştur. KAP’a yapılan açıklama da 2017 yılı için376.8 milyon lira zarar olduğunu belirterek kamu toplumunu aydınlatmıştır. Neden düştü noktasında açıklama yapılmaz iken şirket 2016 yılında da 147.8 milyon lira zarar açıklamış ve kap açıklamasında bulunmuştur.

Bimeks tarafından yapılmış olan Kap açıklaması sonrasında 2016 yılında yapılmış olan zarar 229 milyon lira artarak 376.8 milyona ulaşmıştır. Borsa içinde yer alan bimeks hisse sened değerleri yapılan açıklamadan nasıl etkilenecek veya neden düştü şeklinde soruların net yanıtı zaman içinde ortaya çıkmıştır. Zarar açıklamış olan firmanın istihdam ve üretim sektörleri içinde yer şirketin gelecek için nasıl bir toparlanma atağı yapacağı borsa da hisselerini elinde tutanlar tarafından merakla beklenmektedir.

Bimeks neden düştü ve hisse değerleri hakkında borsa haberleri yayınlarımız devam edecektir. Burada yer alan haberlerimiz sadece tavsiye özelliği taşıyıp yatırım danışmanlığı kapsamında değerlendirilemez. Bimeks veya benzeri borsa değerleri için sadece neden düştü veya neden yükseldi sorularına giden nedenleri belirleyen haberler yer almaktadır.

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.