Bist100 Hisse Senedi 3 Mayıs Canlı Hisse Verileri

3 Mayıs 2018, 04:36 1.130 görüntülenme

Borsa İstanbul 2 Mayıs hisse verileri analizi, bist100 3 Mayıs hisse önerileri ve bist100 canlı hisse verileri erken seçim yanında diğer dolat tl değişkenlerine bağlı olarak birden yükselmesine ve bist100 değerlinin geneli itibari ile zarar edilmesine neden olmuştur. Burada asıl değişkene doların Türk Lirası karşısında değer kazanmaya başlaması 4 tl bandının üzerine çıkarak 4.18 tl civarına ulaşması neden olmuştur.

Bist100 3 Mayıs hisse önerileri başlangıç kısmında ise 2 Mayıs verilerinin değerlendirilmesi gerekmektedir. 2 Mayıs kapanış verilerinde bist100 genel olarak 104,726 0.42 değer kazanması sağlanmıştır. Bist100 verileri analiz edilmesinde gene doların euro kuru üzerinde çapraz kur dengesi ile değer kazanması da gene bist100 hisselerinde etken olmaya devam etmiştir. Bist yüz hisse yorumlarında genel olarak iç siyaset verileri dikkate alınmaktadır. Bu verilerin üzerinde oluşacak açıklamalarda asıl olan ise erken seçim kararının alınması ile dolar ve borsada hisse önerileri değerlerinin farklı bir havaya girmesidir. Benzer şekilde ülkemiz için yapılmış olan yatırım önerileri sınıfında yer alan değerin ise BB den BB- yönünde açıklamalar yapılması sonrasında borsa ve dolar birden tekrar 4.20 bandını test etmeye başlamıştır. Bu direnç bandının kırılması ise peşinden euro yükselmesine neden olacaktır. Dolar ve euro üzerinde oluşan bu baskılardan kurtulmak kısmında ise domino etkisi yaratacak olan dış denetleme açıklamaları dikkatle takip edilmelidir. Birçok şirket ve yatırımcı bist100 canlı hisse verileri üzerinden olayları takip etmeye çalışmaktadır.

Genel seçimlerin sonuçlarının net olmamasından dolayı oluşacak olan yatırım ortamının düzenlenmesi kısımları bir nebzede olsa bekleme eğiliminde görülmektedir. Burada serbest piyasa koşullarına bağlı olan değişiklikler devreye girerek mevsimsel kazançlar ile bist100 3 Mayıs canlı hisse verileri durağan bir görünüm ile başlamaktadır. Durağan halde başlayan bist100 canlı hisse verileri 2 Mayıs kapanış değerleri aynı zamanda 3Mayıs bist açılış değerleri olacaktır.

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

DOST SİTELER

https://hissesenedi.org/

https://hissesenedi.org/category/hisse-senetleri/