Borsada Kazananların Hikayeleri ve Yorumları

28 Nisan 2018, 06:38 1.395 görüntülenme

Borsa sıcak paranın semboller ile değer kazandığı, paranın her şekilde para ile alınıp satıldığı yer olmaktadır. Ayaklı borsa, elden alınan hisse senetleri veya değerli kağıt gibi yatırım yolları tarif edilirken birçok kişinin borsada en çok kazanan adam olarak zenginlik hayalleri kurduğu bilinmektedir. Borsada kazananların hikâyeleri şişirme haber haber kaynakları ile abartılması günden güne borsa hisse değerinin inmesi çıkması gibi nedenlerden dolayı maddi zarar olmaktadır. Borsada kazananların yorumları üzerinden kısa zamanda tecrübe edindiğini düşünenler borç bularak hatta kredi çekerek borsa hisse senetleri üzerinden şatafatlı bir hayatın hayalini kurmaya başlamaktadır. Havayiler, Parisler, Dubailer turlar, yatlar, geziler, limanlar hayali kurulurken birden kendilerini banka kredisini ödeyemeyen veya borcunu geri iade edemeyen batık borsacı yâda borsa mağduru olarak görmesi kaçınılmaz olmaktadır.

Tabi ki burada borsa değerlerinin analiz edilmesi yanında sabır en büyük yardımcı olmaktadır. Sabır şerbetini içmeden borsa içinden para kazanmak istemek hayallerin Somali’sinde yaşamayı sağlatmaktadır. Borsada kazananların hikâyeleri bakıldığında tecrübenin ve bilginin olması ilk şartlar arasındadır. Analiz yeteneğinin olması birde borsa haberleri sitesinin takip edilmesi gerekmektedir. Neden borsa haberleri gereklidir diye düşünecek olur iseniz sadece borsa değerlerinin ele alındığı site olmasıdır. Kılavuz olarak hizmet veren sitemiz borsa ile direk veya dolaylı olarak bağlantılı olan haberleri sunarak belli bir çizgide devam etmektedir. Buradan elde edecek olduğunuz bilgilere ek olarak kişisel yapacak olduğunuz analizler ile borsadan en çok kazanan adam olarak anılmanıza yardımcı olacaktır. Borsadan kazananların yorumları bakıldığında genel olarak yüzde on üzeri işlemlerin yapılması sağlanmaktadır. Burada örnek vermek gerekir ise kısa vadeli kazançlı hisse önerileri içinde yer alan hisseler ile borsa oynanması gerekmektedir. 1000 dolar ile girilmiş olan bir hisse senedi veya kripto para üzerinden yüzde on düşme çıkma gün içinde meydana gelmektedir. Bircok değerli hisse senedi de gene aynı şekilde kazanç sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Bin dolar ile günde yüzde on iniş ve çıkış yakalandığında 100 dolar kar elde edilmektedir. Bu tarz da bir yatırım mantığında ise talimat verilmesi sonrasında pişmanlık veya acizlik gösterilmemesi gerekmektedir. 2 dolar fiyatından satmak talimatı verdiğiniz bir değerli hissenin veya kripto paranın 4 dolar olması sizin üzmemeli. Bazen kanaatkar olmak gerekmektedir.

Bir diğer özellik ise kademeli satış imkanı ile hissenin belli paylarının satılmasıdır. Temkinli alış veya satış olarak görülen borsa oyununda kazanmak ve kayıp etmek bir nebze de olsa riski ortadan kaldırmaktadır. Borsada kazananların hikayeleri yer alan kademeli hisse satışı ile hafif yükselme veya hafif düşmede zararın azlığı çokluğu kontrol altın da olmaktadır. Aile bütçesini sarsmayacak şekilde yatırım planlaması yapılmalıdır. Bin dolar ile yüzde onda yüz dolar kazanılırken kademeli satış ile bu oran seksen dolar civarında kalacaktır. Tabi burada alış ve satış amaçlı talimatın total bütçeye olan oranı ana unsur olacaktır. Sektöre giren bir hisse sened ilk başlarda talep toplama ile taban fiyat oluşturulmaktadır. Fakat borsa içinde yer alması sonrasında direk yukarı eğilim göstermektedir. Bir nevi eski evden yeni eve taşınmak gibi ortama alışıncaya kadar farklı tepkiler vermektedir. Mutfak yerine yatak odasına gitmek, yatak odası yerine salona gitmek gibi farklı hedefler denenmektedir. Burada asıl etmen sabırlı olup hareketlerin izlenmesidir. Borsada kazananların hikayeleri içinde yer alan ise yüzde bir milyon arttı veya birden sıfırladı bunlar kısa vadeli olası gelişmeler değildir. Uzun yıllar devam eden gelişmelerdir. Artık borsa üzerinden herkesin kazanması şeklinde bir durum söz konusu değildir.

Borsada en çok kazanan adam olarak dünyayı kasıp kavuran Andrew Carlssin hayatını borsa ile ilgilenenler yakından takip etmektedir. Kısaca bahsetmek gerekir ise Borsa üzerinden 800 dolar ile kısa bir zamanda milyon dolar kazanmış olan kişidir. Fakat burada sorun onun yapmış olduğu yatırımların kesinlikle şans eseri yapılacak olan yatırımlar olmadığıdır. Medya borsa haberleri ile adının duyulması sonrasında gözleri üzerinde toplanan Andrew devam eden yaşantısında gizemler ile gelecekten geldiğini belirtmiştir. Yapılan birçok teknik analizde yapmış olduğu yatırımların nasıl oluşturduğu yönünde izlerin olmaması borsa içinden bilgi sızdırıldığı şeklinde olmuştur. Kanıtların ortaya sunulamaması sonrasında 1 milyon dolar karşılığında kefaletle serbest bırakılan Andrew Salı verilmesi sonrasında kayıp olmuş, izini kayıp ettirmiştir Gelecekten geldiğini belirtin kişinin hikayesi borsada kazananların hikayelerinde yer almaya devam etmiştir. Gelecekle ilgili kahinlerde bulunan kişinin sırrı çözülmesi aşamasında başarı sağlanmamış fakat borsa da oynadıkları hisse senetleri kazanmasını sağlamıştır. Borsa yorumları veya döviz yorumcuları tarafından uzun yıllardır sırrı çözülemeyen Andrew gelecekten geldiğini ispatlamak için 2040 yılında gösterilen resimler sunmuştur. Sunulan resimler incelendiğinde orjianl oldukları ortaya çıkması ile borsadan en çok para kazanan veya borsadan para kazananların hikayelerinde sağlam bir yer kazanmıştır.

 Borsadan Nasıl Kısa Zamanda Para Kazanılır

    Borsadan kısa zamanda para kazanmak için uzun zaman inceleme yapmak gerekmektedir. Profesyonel ekonomistler ve borsacılar kadar tecrübe kazanmak gerekmektedir. Uygun zamanda borsa hisse senet alınması yapılmalı ve uygun aralık tespit edilmelidir. Genel olarak borsa hisse senetleri yorumcular tarafından Pazartesi günlerine temkinli başlamaktadır. Bist verileri ile borsa değişkenleri nasıl olacak şeklinde ön fikir almak istenildiğinde ise saat dilimi bizden önde olan borsaların açılış değerleri izlenmelidir. Bu sayede borsada nasıl kısa zamanda para kazanılır noktası netlik kazanacaktır.

Borsadan Kazananların Yorumları

     Borsadan kazanmak için 7/24 hisse değerleri takip edilmelidir. Bunun yanında hisse senetleri alınmış olan firmanın yatırım haberleri takip edilmelidir. Borsadan kazananların yorumları okunarak acı tecrübeler bir kenara not edilerek yatırım şekillenmelidir.

Borsadan Kazananların Hikayeleri

     Borsadan kazanmış olan olanların gerek filmleri gerekse kitapları alınıp defalarca okunmalıdır. Uzman borsa haberleri takip edilmeli ve uzman yorumları yakından izlenmelidir. Uzman borsa yorumları analiz edilirken borsadan kazananların hikayeleri okunmalı fakat binde bir oldukları unutulmamalıdır.

              Borsadan en çok kazanan adam

 

borsada-en-çok-kazanan-adam

borsada-en-çok-kazanan-adam

Borsada en çok kazanan adam hakkında gizemli olanları akıllarda tutmanız gerekmektedir. Fakat borsadan en çok para kazanan kişi olarak anılmasanız da uzun vadede yapacak olduğunuz doğru yatırımlar ile kazanç elde edebilirsiniz. İlk başlarda borsa öğrenilinceye kadar ilk iş olarak görülmesi hataların başlangıcı olacaktır. Tek şans olarak borsanın              görülmesi panik alış ve satışların yapılmasında en büyük nedendir.

 

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.