Dolar Kuru Bugün Ne Kadar 19 Nisan

18 Nisan 2018, 22:49 1.481 görüntülenme

Erken seçim açıklaması ile dolar kuru kırılganlıkla yapmış olduğu yükselişini birden durdurmuştur. 19 Nisan 2018 dolar kuru için ise önemli detaylar yer almaktadır. Borsa haberleri iöinde dolar nasıl bir yol izleyecek?  Erken seçim kadar etkili olacak olan açıklamalar gün içinde ortaya çıkacaktır. Bu günkü dolar kuru? Dolar ne kadar? Güncel dolar kuru? Eoru ne kadar? Euro kuru ne kadar? Güncel euro kuru nedir?

Güncel dolar kuru ve değerli madenlerin yaratmış oldukları etki ile kısa zaman öncesinde dolar/tl kuru ve euro/tl kuru dengesi bozulmuştur. Yapılmış olan açıklamalarda da dolar sermayesinin azlığından dolayı bu kırılganlığın devam edeceği açıklanmıştır. Sislerin üzerinde gezmeye başladığı dolar 4 tl bandını euro ise 5 tl bandının üzerinde sabitlenmiş durumdadır.  Dünya siyaseti ve yapılan açıklamalar ile karamsar bir tablo içinde yer alan borsa haberleri erken seçim takviminin açıklanması ile kısa zamanda sisleri üzerinden dağıtmış ve yeni yatırımların yapılabilecek olması,  dış satımın artacak olması gibi değişkenleri dikkate alarak dolar ve euro hızlı düşüş yaşamıştır. 18 Nisan 2018 tarihli verilere bakıldığında düşüş sonrasında oluşan değerler şu şekilde olmuştur. Dolar 4.01 den euro ise 4.96 dan günü tamamlayarak yatırımcılarını üzmüştür. Günü bu şekilde kapatan dolar ve euro yeni güne aynı şekilde düşüş ile devam etmiş ve gelinen bu saate kadar değer kayıpları bakımından düşüşe direnmektedir. Kırılgan yapıda devam eden dolar ve değerli madenlerin yatırımında gene bu günkü dolar kuru 19 Nisan borsa değerleri üzerinde de görülmektedir.

Değerli madenler arasında en fazla tercih edilen altın piyasası da gene gram altının fiyatı olarak 174 tl olarak değer bulmaktadır. Dolar güne dünden başlamış olan güncel dolar kuru yüzde 2.05 düşüş euro da yüzde 2.05 düşüşle başlamıştır. Bu günkü dolar kuru gene olumlu adımların atılması kısa zamanda direncini kıracaktır. Yatırımcılar ise bu aşamada uzman dolar yorumcuları ve uzman borsa yorumcularının önerilerini yakından takip etmelidir. Özellikle borsa haberleri adresimiz sadece borsa ile ilgili haberleri yayına alarak habercilikte farkını göstermektedir. 19 Nisan dolar kuru veya 19 Nisan euro kuru üzerinde oluşması muhtemel etkileri nedenleri ile sizlere sunmaya devam edecektir.

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.