Düğün Altınları Nasıl Değerlendirilir 2018

16 Nisan 2018, 04:31 1.790 görüntülenme

Düğün sezonun yaklaşması ve artan altın fiyatları alternatif bulunamayan tek bir yatırım aracıdır. Yeni evli ciflerin kuracak oldukları yuvaları için eş dost tarafından destek olarak verilen altınlar, düğün sonrasında düğün altınları nasıl değerlendirilir 2018 şeklinde arayışlara girilmiştir. Yatırım yapılmak amacı ile değerlendirilmesi yanında yastık altına koyulan altın değeri sürekli artmaktadır. Borsa veya diğer hisse senetlerine göre Türk kültüründe değerlendirilmesi en kolay olan altın olmaktadır. Döviz almak veya altın almak tercihlerinde altın her zaman ağır basmıştır. Düğün sezonun başlaması ile piyasa içinde duyulan altın talebi ise arz talep dengesini bozmaktadır.

Ekonomiden sorumlu başkan yardımcısı Mehmet ŞİMŞEK’İN yapmış olduğu 335 kilo yastık altı altının piyasaya sunulması borsa haberinden de anlaşılacağı üzerine altınlar gün yüzüne çıkmaya başlamıştır. Altın fiyatlarının yükselen grafik seyretmesi düğün altınları nasıl değerlendirilir 2018 kısmında tereddütleri akıllara getirmektedir. 2018 de düğün yapmış olanlar piyasa değerlerinin arması ile yastık altından altınlarını çıkartmaya başlamıştır. Yastık altında saklanmak yerine Hükümet Tarafından bazı bankalara verilmiş olan Altın Tahvil Alımı ve Kiralama imkânları ile altın değerinde görülen artış yanında ek kazanç sağlanabilmektedir. Milli servet olarak görülen altın yeni evli çiftlerinde yatırımlarına yön vermektedir. Takı olarak verilen altın bilezik, normal altın veya gram altınlar bankalara götürülerek hem hırsızlıktan hem de ek kazançlardan faydalanılmaktadır. Borsa değerleri bakıldığında ise en istikrarlı büyümeyi altının yapmış olduğu izlenmektedir.

20 Nisan 2018 altın tahvil, bono ve kiralama seçeneklerini sunmanın son günüdür. Hükümet tarafından Ziraat Bankası şubelerine verilmiş olan yetki ile düğün altınları nasıl değerlendirilir 2018 cevap bulmaktadır. Farklı alternatifler ile de altın fiyatı dengeleri izlenebilir. Ne yapacağı noktasında teredüte düşülen konu olan altın borcu olanın düşük altın fiyatı ile almak isteyerek zararlarını ortadan kaldırmak istemektedirler. Günden güne artan altının değeri 2018 altın senesi olma yolunda ilerlemektedir. Korunması ve saklanması bakımından değerli maden olan altın bu özelliğinden dolayı birçok ailenin yastık altı yatırımı olmaktadır. Düğün sonrasında da hiç şüphesiz bu özelliğinden dolayı bir süre yastık altında kalması kaçınılmaz görülmektedir.

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

DOST SİTELER

https://hissesenedi.org/

https://hissesenedi.org/category/hisse-senetleri/