En Düşük Faizli Bayram Kredisi Veren Banka Hangisi 2018

19 Mayıs 2018, 02:23 1.368 görüntülenme

En Düşük Faizli Bayram Kredisi Veren Banka Hangisi 2018:Ramazan bayramının yaklaşması ile birlikte bankaların bayram kredileri reklamlarda yer almaya başlamıştır. İhtiyaç kredisi mi bayram kredisi mi kullanmak bayramı rahatça geçirmenize yardımcı olacaktır. Bunun yanında 3 ay süren bayram kredisi kampanyaları bazı kısımlarında dosya masrafı veya kredi masrafları adı altında dikkatlice incelenerek alınması uygun olmaktadır. 2018 en düşük faizli bayram kredisi veren banka hangisi diye araştırma yapılırken bazı bankaların özel mevsim kredileri de gene avantajlı olmaktadır. Bahar kredisi veren banka veya yaz kredisi veren bankalar yanında tatil kredisi veren bankalarda yer almaktadır. Bayramı rahat bir şekilde geçirmek ve istenilen şekilde gezip bayramla tatili birleştirmek isteyen vatandaşlar banka kredisi ile maddi zorlukların üstesinden gelerek 2018 ramazan bayramı banka kredisi ile atlatmak istemektedir.

2018 Bayram Kredisi Avantajlı Mı?

Bayram kredisi çekmeden önce ihtiyaç analizi yapılması gereklidir. Yapılan ihtiyaç analizinde bayram sürecinde bize yetecek olan bütçe hesaplanmalı ve bu hesaplama kısmından taşmadan 2018 ramazan bayramı harcamasını yapmak gereklidir. Bayram öncesinde her ne kadar emeklilere seyyanen 1000 tl maaş verilecek olması söz konusu olmasının yanında resmi gazetede yayınlanması sonrasında yürürlüğe girmiş bulunmaktadır. Ama her ne kadar olsa da birçok emekliye düşük faizle kredi veren banka seçenekleri ile gene bayramlarda gelecek olan çocukları ve torunları için bütçe oluşturmak istemektedir. Gelinmiş olan noktada ekonomik verileme özellikle yakıt masraflarının artması ile şehirler arasında seyahat etmek zorunda kalan vatandaşlar için 2018 bayram kredisi veren bankaların faizleri önemli yer tutmaktadır. Burada bayram kredisi kullanmak mı mantıklı ihtiyaç kredisi kullanılmak mı? Bu iki konu aslında bankaların sunmuş olduğu faizlere bağlı olmanın yanında bayram kredisi geri ödem süresine de bağlı olmaktadır.

2018 Ramazan ve Kurban Bayramı Kredisi Veren Bankalar

Düşük faiz değerleri ile verilecek olan bayram kredileri bazı özellikleri peşinde geliştirmektedir. Kısa zamanlı yani 3 aylık çekilecek olan bayram kredisi ile 48 aylık zaman diliminde ödemesi olan bayram kredisi arasında hem faizi hem de dosya masrafları yönünden farklılıklar bulunmaktadır. Bir diğer önemli detay ise bayramlar için genel kredi çekmektir. Şimdi çekilecek olan bayram kredisi aynı zamanda 2018 kurban bayramı banka kredisi olarak ta kullanılabilmelidir. Ödeme sıkıntısına düşmeden taksitlerin bütçe oranına kadar indirilmesi gereklidir. Bunun yanında kredisi sicilleri temiz olan müşteriler için ise yazımızın sonunda yer alacak olan grafik üzerinden de anlayacağınız üzerine detaylı olarak düşük faizli ihtiyaç kredisi verilmektedir. Düşük faizli ihtiyaç kredisinde kredi kayıt değerleri ve kredi puanı önemli faktör olmaktadır. Kredi sicili temiz olan kredi kara listesinde olmayan vatandaşlar 2018 bayram kredisinden daha düşük faizler ile kredi alması gündemde olmaktadır. Genel olarak yüzde 1.40 civarına kadar bayram kredisinden avantajlı olan ihtiyaç kredileri verilebilmektedir. 2018 düşük faizli bayram kredisi veren banka hangi kısmında ise bankaların bayram yaklaşması ile kredi verme rekabetine girmeleri kaçınılmaz görülmektedir.  Tüketiciler olarak bu kısımda çekilecek olan kredinin geri ödeme zamanı ve ödeme esnasında sahip olunacak maddi sorumluluklar ele alınmalıdır.

 

2018 Garanti Bankası Bayram Kredisi Faizi

48 ay 1.42 faiz oranı ile garanti bankası bayram kredisi banka faizlerini belirtmiştir. Banka tarafından yapılan bayram kredisi kampanyası ise cep bank veya şubeleri aracılığı ile alınabilmektedir. Maksimum kırk sekiz ay olarak verilen kredi için maaş bordrosu ve gelir belgesi zorunlu olmaktadır.

 

2018 Finansbank Ramazan Bayramı Kredisi Faizi

 Banka tarafından hazırlanmış olan 2018 bayram kredisi faiz oranı 1.33 faiz değeri ve 35 tl maksimum kredi limiti ile verilmektedir. Maksimum bayram kredisi geri ödeme süresi ise 4 yıl olarak belirlenmiştir.

 

2018 Vakıfbank Bayram Kredisi Faizi

Vakıfbankası tarafından sunulan bayram kredisi en az 3 ay en fazla 48 olacak şekilde 1.30 dan 1.45 e kadar uzanan faiz oranı ile kampanyaya başlamıştır.

 

2018 Halk Bankası Bayram Kredisi Faizi

Halkbank bayram kredisi faizleri ise 10 bin tl üzerinden geri ödeme vadesine göre değişmektedir. On bin Türk Lirası krediyi geri ödeme süresi kısıtlı tutularak 1.30 civarlarından sahip olunabilmektedir.

 

2018 İş Bankası Bayram Kredisi Faizi

1.40 faiz oranı ile kırk sekiz ay düşük faizli kredi veren bankalar arasında iş bankası yer almaktadır. İş bankası tarafından kredi siciline bakılarak düşük faizli ihtiyaç kredisi sistemi uygulanmaktadır.2018 bayram kredisi çekmek için bankaya gittiğinizde veya kredi başvurusunda öncelikli olarak ihtiyaç kredisi kullanma seçeneklerini takip etmeniz menfaatinize olacaktır.

Bayram kredisi 2018 olarak hazırlamış olduğumuz yazımızın sonunda güncel veriler ile alınmış olan 10 bin tl ihtiyaç kredisi verileri de eklenmektedir. Bu sayede en düşük faizli bayram kredisi veren banka hangisi 2018 veya güncel ihtiyaç kredisi veren en düşük faizli 5 bankanın karşılaştırılması yer almaktadır.

düşük-faizli-bayram-ve-ihtiyaç-kredisi

                                      düşük-faizli-bayram-ve-ihtiyaç-kredisi-2018

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.