Ethereum ETH Fiyatı Ne Olur 2018

7 Mayıs 2018, 19:12 1.878 görüntülenme

Kripto para borsaları gecen hafta beklenmedik bir şekilde yönünü yukarıya doğru çeviren bir eğilim ile hız kazanmıştır. Birçok kripto para kullanıcı için ise büyük boğa koşusunun sinyalleri alındığı şeklinde kripto para yorumları yapılmıştır. Omurgasız para olarak belirtilen kripto para işlemlerinde bitcoin sektörün en önde geleni olur iken Ethereum fiyatı ve gelecek vaat eden yatırım olarak ikinci sırada tercih edilen olmaktadır. Ethereum ETH fiyatı bitcoin ile birlikte ethereum analiz 2018 edilir iken etheryuma yapılan destek açıklamaları ve 2018 etheryum eth fiyatı ne olur fikirleri de bir biri arkasına konuşulmaya başlanmıştır. Ethereum yorumları fiyatı yeni kullanıcılar ve yatırımcılar tarafından yapılan açıklamalar ile hızla yükseliş trendine ulaşmıştır. Etheryum fiyatı Mayıs ayının başlaması ile yükselme sinyallerini vermeye başlamış ve burada yatan sebepler uzun vadede etheryum fiyatının kazançlı olacağını yakından göstermektedir.

Stellar Lumens ( xlm) ile Ethereum yakın bir süreçte gerçekleştirdikleri birliktelik ile ileriye dönük umut veren coin olmaktadır. Kripto para borsa haberleri arasında yer alan izlenim ve analizler ile geçtiğimiz haftayı yüzde 6 oranında kayıpla kapatan XLM coin, diğer taraftan karlı yatırım olarak kabul edilen Ethereum yorumları ise yüzde 15.76 kazanç ile yatırımcısına kar sağlatmıştır. Yapılan bu analizlerde ise XLM ve ETH ortak projeleri ile gelecek vaadinde parlak ışık olarak yer almaktadır. Saharding etheryumun kripto para içinde ki işlem hacmini artırması gündemdedir ki bu durum 1 mayıstan itibaren etheryumun dolar karşısında yükselmesi ile netlik kazanmaktadır. 800 dolar psikolojik sınırı kırmak isteyen etheryum bu seviye üzerinde uzun süre tutunmayı başarmakta zorlanmaktadır. Etheryum analiz 2018 içinde etkili olan analizler ise; Vitalik Buterin tarafından yapılmış olan açıklama sonrasında geçtiğimiz hafta ethereum fiyatı dolara göre 650 dolar civarlarından 830 dolar civarına cıkmış sonrasında tekrar 800 dolar altına gerilemiştir. Fakat bu gerileme sonrasında da olsun yatırımcısına bir haftada yüzde 15 kar sağlatmayı başarmıştır.

Ethereum fiyatı ve ethereum yorumları 2018 verilerine bakıldığında ise Reddit kurucu tarafından umutlu açıklama yapılarak 2018 sonuna kadar bitcoin 20 bin dolar Ethereum fiyatı ise 15 bin dolar civarında olacağı belirtilerek elinde ethereum olanların kalp atışlarını hızlandırmıştır. Stellar Lumens ve ethereum için kıpırdanma ve umutların yeşermesi yakın görünmektedir. Ethereum yorumları ile yıl sonu verileri sadece fikir için sunulmaktadır. Ytd değildir ve ethereum fiyatı yatırımlarınıza tek başına örnek teşkil etmez. Ethereum analiz 2018 yatırım yapmak veya yapmamak tamamen sizlere bağlıdır.

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

DOST SİTELER

https://hissesenedi.org/

https://hissesenedi.org/category/hisse-senetleri/