Gaziantep Altın Fiyatları 2018 Nasıl Olur

2 Temmuz 2018, 22:18 890 görüntülenme

Altın sezonun en hareketli dönemlerinde yer alınmaktadır. Birkaç yıl öncesinde yaz mevsimlerinde çeyrek altın bulma sıkıntısı ile karşılaşılmış ve darphane elindeki tüm stok çeyrek altınları piyasaya çıkartarak kuyumculuk sektörünün nefes almasını sağlamıştır. Düğün sezonun hızla devam etmesi gene aynı şekilde çeyrek altına duyulan ihtiyacın artması yönünde beklentileri oluşturmuştur. Gaziantep altın fiyatları 2018 nasıl olur tahminleri altının hızla tırmanması sonucunda artık düğünlerde altın yerine para takılması gündemde yer almaktadır. Birçok düğünde de imitasyon altın takılması ile mecbur kalınmış olan altın takısı bir şekilde ortadan kaldırılmıştır. Altın fiyatları Gaziantep gibi diğer illerimizde düğün yapacak olanlar yanında yatırım yapanların, altınla borcu olanların sıkıntılılarına neden olmaktadır. Gaziantep altın fiyatları ise 2018 Temmuz ayında düşme eğilimini Türkiye ile birlikte göstermektedir. 22 ayar Gaziantep altın fiyatı bu gün altın değerleri ile izlenmektedir

Gaziantep altın fiyatlarına bakacak olur isek altının merkezi konumunda olan Gaziantep, Çeyrek altın 296 alış Gaziantep çeyrek altın fiyatı satış bozdurma ise 303 tl den olmaktadır.  Gaziantep altın fiyatları düşme eğiliminde devam etmektedir. Temmuz 2018 ilk günlerinde bugün çeyrek altın kaç tl diye merak edenler çeyrek altın fiyatı artık 300 tl civarında olan seyrini devam ettirmektedir. Gaziantep gram altın fiyatı ise bugün 184 tl olarak hesaplanmaktadır.

Gaziantep altın fiyatları 2018 nasıl olur da yarım altın 590 tl alış 605 tl Gaziantep altın borsasında işlem görmektedir. Tam altın 1184 tl’den satılırken Gaziantep tam altın fiyatı 1207 tl olmaktadır. Gaziantep cumhuriyet altını fiyatı ise 1227 tl’den Gaziantep te alınırken 1239 tl’den Gaziantep’te el değiştirmektedir. Gaziantep 22 ayar beşlik tam altın fiyatı bugün 5916 tl bozdurma 5948 tl den alma olarak karşımızda yer almaktadır. Gaziantep altın fiyatları diğer illerimiz ile aynı oranda olmaktadır. Fakat altın değerlenmesinde ise ilk etkilerini ve tepkilerini Gaziantep altın fiyatları 2018 nasıl olur dan takip edilmektedir.

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.