Google Aramasında Düşündüren Altın Araması

26 Mayıs 2018, 21:29 1.273 görüntülenme

Altın fiyatlarının yükselmesi en fazla düğün yapacak olan ailelerin sorunu olarak karşılaşılmaktadır. Bu nedenle aramalarda çıkan altın kiralama kelimeleri ise yaşanılan durumun bölgesel veya yerel olarak yaratığı etki görülmektedir. Düğün için kiralık altın aranması yanında borç altın veren kuyumcular seçenekleri ise gene Türkiye google aramalarında ön sırada gelmektedir.  Yapılmış olan aramalar bakıldığında kiralık bilezik İstanbul yanında bilezik kiralama İzmir aramaları ise büyük şehirlerde yaşanılan tehlikeleri ortaya çıkartmaktadır. Altın kiralama bursa ve altın kiralama gaziantep ise kiralamanın başladığı merkezler olarak düşünülebilir. 22 ayar bilezik kiralama ve altın kiralamalarında düşündüren tablo google aramaları ile izlenmektedir.

Tam altının 1300 tl ye geçmiş olduğu bilezik fiyatlarının ise işçilik payına bağlı olarak 2,4 Bin tl olması ise düğün yapacak olanların kara kara düşünmesine neden olmaktadır. Burada kuyumcudan kiralık altın alma veya kuyumcudan altın kiralama devreye girmektedir. Düğün için kiralık altın alınmasında, altınların değeri kuyumcuya teminat olarak bırakılmaktadır. Düğün sonrasında ise yüzde beş ve on arasında kuyumcudan kuyumcuya değişen kiralama komisyonu kesilerek altınlar geri alınmaktadır. Borç altın veren kuyumcular vasıtası ile alınmış olan altınlar ise kiralışk kaldıkları gün oranında kiralık bedeli alınmaktadır. Kiralık bilezik istanbul google armasında önde giderken bir diğer rekora koşan arama ise kiralık takı seti üzerinde olmaktadır. Kiralık takı setinde de gene kiralama süresi komisyon oranını belirlemektedir. Güncel altın fiyatları yanında yapılan altın yorumlarında gene altın fiyatının düşme yönünde pek bir ışık olmayınca vatandaşlar düğün hazırlıkları içinde artık kiralık altın, kiralık bilezik ve kiralık takı setleri kullanılmaya başlanmıştır.

Kiralık veya borç veren kuyumcular ise son zamanlarda altın fiyatlarının yükselmesinden dolayı altın alım ve satımlarında meydana gelen durgunluğu kiralık altın veren kuyumcu olmaları ile kazanç elde etmektedir. Kiralık bilezik istanbul ve İzmir kiralık bilezik aramaları ile kiralık altın veren kuyumculara ulaşılmaktadır. Son günlerde araması artan diğer kelime grubu ise kiralık takı seti olmaktadır. Şuan için tam sektör oturmamış olsa da bayram sonrasında hareketlenecek olan düğün haberleri içinde gene altın haberlerinin yer alması kaçınılmaz görülmektedir. Burada ise sahte altın ve sahte takı seti olması şimdiden rahatlıkla görülebilir. Altın kiralama Antep ise şaşırtan detaylar arasında yer almaktadır. Gösteriş ve rezil olma düşüncesinden dolayı ortaya cıkan altın ve takı seti kiralama takılar yanında bileziklerde kiralanmaktadır. 22 ayar bilezik kiralama, düğün için kiralık altın, bilezik kiralama İzmir aramaları düğün kavgalarına karışacak aramalar olmaya adaydır.

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.