Günde 12 Milyon Dolar Kazandıran Hisse

27 Nisan 2018, 11:52 1.373 görüntülenme

Borsa hisse senedi değerlenmesi ve ani gelen satışlar ile direk şirket değerleri katlanmaktadır. Katlanması ile kalmayıp şirket sahiplerinin kazançlarının bir anda katlamasına neden olurken marka değerini de uçurtmaktadır. Amazon firmasının da bir günde sahip olduğu hisse değerleri hisse sened yorumcuları tarafından ters köşeye haber olarak yer almıştır. Amazon ilk çeyrek değerlerinin yani ocak,şubat ve mart borsa hisse verilerinin alınması ile 49.96 milyar dolar olarak beklenilen net satış gelirlerinin üzerinde net karlılık olması ile amazon borsa hisse sened hızla tırmanışa geçmiştir.

51.04 milyar dolar net kar açıklaması ile Amazon hissesi işlemleri de birden yükseliş trendine girerek bir günde 12 milyon değerinde genel artış sağlamıştır. Borsa haberleri olarak bu güne kadar döviz yorumları veya borsa yorumları içine eyer vermiş olduğunuz anlık açıklamalar ile Bist değerlerinin nasıl yükseldiği üzerinde durulmuştur.  Yapılan bilanca karlılık sonrasında gene Amazon alış veriş hisseleri borsa değeri olarak birden yüzde 4 olan kazandırma grafiğini yüzde 6.3 seviyesine taşıyarak elinde amazon borsa hisse senedi tutanları karlı yatırımcı sınıfına dahil etmiştir. Amazon firmasının kurucusu olan ve halen yönetim kurulunda başkan olarak görev alan Bezos bu ani karlılık açıklaması ile servetinde 12 milyon dolarlık artışı elde etmiştir. Dün gündeme taşımış olduğumuz sosyal medya hesaplarının da karlılıklarını artırdıkları haberimizden sonra alış veriş devi olan amazonda karlı satış bildirisinde bulunmuş ve önerilebilecek kazançlı hisse senedi 2018 olarak akıllarda yerini almıştır. Sosyal medya hesapları ve sanal alış veriş sitelerinin Gerçeklilikle zeminden yer aldıkları borsa hisse sened değerleri ilk çeyrekte yatırımcılarına kar ettiren borsa araçları olmuştur.

Amazon hisse senet değerleri ile yatırımcılar şimdiden 2. Çeyrekte elde edilecek olan kar veya zarar açıklamasını borsa yorum olarak takip ederek bu dönemde elde edilen 12 milyon dolarlık net karlılık artışından kaynaklı gelir tekrar OLACAK MI? Döviz yorumcuları ve borsa analistleri bu alanda ekonomik verileri ne kadar takip edebilecekler. Bu düşünceler ışığında küresel gelişmeler de yer alacak olan değişikliklerin sonuçları nasıl olacak. Ytd olarak tek başına kabul edilemeyen yorumlarımız sizlerin değerli görüşleri ile şekillenecektir. Bu nedenle amazon borsa hisse değerleri üzerinden karlılık 2. Çeyrekte de devam edecektir. Para parayı çekti günde 12 milyon dolara kazandı

 

 

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

DOST SİTELER

https://hissesenedi.org/

https://hissesenedi.org/category/hisse-senetleri/