Gündem

11 Nisan 2018, 13:09 1.560 görüntülenme

Farklı olayların bir birlerine olan etkileri kısa zamanda borsa üzerinde etkisini göstermektedir. Döviz kurları ve dolar fiyatı, altın fiyatı veya euro fiyatında dalgalanma Sektörel anlamada zamanlar ile karşımıza çıkmaktadır. Gündem bu nedenle ekonomi haberleri için önemle takip edilen bölüm olmak zorundadır. Gündem içinde her hangi bir haber atlanmadan sadece ekonomi ve borsa ile bağlantılı olan haberler ele alınacaktır.

Gündemin sıcağı sıcağına takip edilmesi fırsatların yakalanmasına yada zararların ortadan kalkmasını sağlayacaktır. Bist100, İstanbul borsası veya aselsan borsası gibi borsalarda oluşacak olan domino etkileri gene gündem haberleri ile siz değerli takipçilerimize duyurulacaktır.  Borsanın üzerinde etkili olan siyaset, spor ve firma haberleri ise detaylı analiz yapılarak yer alması tarafsızlık ilkemiz ile bağlı bir şekilde ekonomistler tarafından değerlendirilecektir.  Gündem yakından takip etmek için canlı borsa takip, anlık borsa gibi arayışlarınız son bulacaktır. En küçük bir haber atlanmadan yapılmış olan bir açıklama ise etkileri ile takip edilecektir. Bu aşamada önemli olan bir olayın açıklanması ile kalınmayıp onun bağlantılı olduğu olayları da takip etmektedir. Ortaya çıkan etkilerin bir birlerini nasıl tetiklediklerine bakılarak borsa sinyalleri alınması aşamasında doğru analiz yapılmasıdır.

Anlık borsa gündem takip edilmesinde fırsatların kaçırılmaması için değerlendirilen ilk giriş penceresi olarak görülebilir. Her hangi bir siyasinin ağzından çıkan bir söz veya her hangi bir firmanın yapmış olduğu açıklama gündem olarak canlı borsa izle ile ekonomi üzerinde direk etkileri tarafsız olarak ele alınacaktır.

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.