Kayıp Kadın Pitonun Karnından Çıktı

17 Haziran 2018, 14:11 820 görüntülenme

Endonezya’da gerçekleşen olay vahşi canlılar arasında yer alan piton yılanları hakkında korkuların bir kat daha artmasına neden olmuştur. Bu güne kadar inek yutan piton yılını, timsah yutan piton yılanı haberleri ile şaşkınlık yratan devasa piton yılanları Endonezya’lı Wa Tiba için ise gerçek kabus olarak tarih sahnesinde yerini almıştır. Persiapan Lawela köylüleri kayıp kadını aramak için günlerce uğraşmaya başlamışlardır. Kadını yutan piton yılanı 8 metre boyunda ve canlı olarak ele geçirilmiştir.
8 metre boyunda olan piton yılanı 54 yaşında olan bayanı arayan köylülerin dikkatleri sonucunda yakalanmıştır. Karnında oluşan anormal şişkinlik nedeni ile dikkatleri üzerine çekmiş bulunan piton yılanı hareket etmekte yaşadığı sorunlar nedeni ile kolayca yakalanmıştır. Saldırı ve hareket yeteneğinin kayıp etmiş şekilde olmasının da neden olan karın şişliği içinde ki varlık ise piton yılanının öldürülmesi ile ortaya çıkmıştır. Ortaya çıkan detayda ise karnı yarılan piton yılanı içinden şaşkınlık veren durum ile karşılaşılmıştır. 54 yaşında olan Wa Tiba öldürülmüş olan piton yılanı karnında ölü olarak bulunmuştur. Kadının üzerinde bulunan eşyaları ise aynı şekilde kalmış olarak bir bütün halinde piton yılanı karnında bulunan yutulmuş kadın hayatını kayıp etmiş bir şekilde bulundu.
Persiapan bölgesinde dev piton yılanları yer almaktadır. Burada boyları 10 metre üzerinde bulanan piton yılanları insanlara sarılarak hareket yeteneklerini ortadan kaldırıldıktan sonra yutmaya başlamaktadır. Yutulan 54 yaşında ki kadın da aynı şekilde piton karnından çıkan son insan olmuştur. Benzer olaylar bu güne kadar Sulawesi halkı için sıklıkla karşılaşılan vahşi yaşam sorunlarından biri olmaktadır.

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.