Thy Hissesi Uzun Vadede Nasıl Olur

29 Nisan 2018, 01:55 2.178 görüntülenme

Türk hava yolları hisse senetleri bist100 içinde yer alan en fazla tercih edilen hisse olmaktadır. Burada binlerce kişinin dikkatini çeken unsurlar sıralanacaktır. Thy hissesi önerileri ve thy hissesi yorumlarına bakılarak yatırım planları yapılması sağlanmaktadır. 24 Haziran seçimlerinin açıklanması ile yaz ve tatil sezonunun başlaması sonrasında oluşan değişiklikler için thy duyuruda bulunmuştur. Yapılan duyurularda rezervasyon iptalleri için her hangi bir cezanın ödenmeyeceği belirtilmiştir. Toplumsal dinamiklere duyarlı olan thy hisse senetleri de gene Türk toplumunun havacılık alanında yapacak oldukları yeni yatırım imkanları ile hareketlenecektir. Thy hisse yorumları bu özelliğinden dolayı sıklıkla tercih edilen hisse senedi olmaktadır.

Thy hissesi uzun vadede nasıl olur’un cevabı kısa vadede ve geçmişte yatmaktadır. Mesela 27.04.2018 thy hisse senedi uzman yorumlarında yer alan yükselme sinyali belirtileri yaz aylarında da devam edecektir. Borsa İstanbul içinde ilk 5 karlı hisse önerisi olarak ta karşımıza çıkan thy hisse değerleri güncel olarak bakıldığında; 17,42 tl alış ve 17,43 satış ile günü kapatmıştır. Günlük değişim yüzde 2.11 olarak kar hanesine adını yazdırmıştır. Her ne kadar erken seçimin gölgesinde yer alsa da thy hissesi kısa vade de kazançlı borsa hissesi olma özelliğini korumaya devam etmektedir.

Türk hava yolları ve uzantıları üzerinden hisse değerleri artması veya azalması anlık olarak gündemde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı thy hissesi uzun vadede nasıl olur kısmına bakılacak olduğunda kazançlı yatırım hissesi olma özelliğini korumaya devam edeceği anlaşılmaktadır. Yeni hava alanı projesi ile birlikte thy hissesi uzun vadede nasıl olur kısmında karını katlayacak olan borsa yatırım aracı olarak görülmektedir. Nedeni ise yeni hava limanlarına uçuş yapma imkanının bulunmasından dolayı yeni maddi kaynaklar ortaya çıkabilmesi artı kazanç hanesine geçecektir. Fikirlerimiz sadece öneridir ve ytd olarak değerlendirilmesi şahsınıza kalmaktadır.

 

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.